. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: ParduoduE36
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
ParduoduE36
parduoduE36
Tavo slapyvardis žaidime? ParduoduE36
Tavo amžius? 24
Tavo skype id? "aurimuxa", bet nelabai naudoju jau tokį reikalą, available telegramas, viberis, email'as, instagramas, messangeris ir t.t.
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Labai daug metų atžaista, turėjau ir savo serverius ir kadaise buvo toks projektas DMG, ten labai daug darbo bei laiko investuota, galėčiau vardint ir vardint, bet manau ši informacija neaktuali. Patirties turiu.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Pusė tiek, kiek atžaista, o paaukota nemažai metų Šypsosi2 Dar kol nebuvo CS GO, vėliau veiksmas dalinai persikėlė ten.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Ką tikrai galiu prižadėti, tai, jog cheateriams išgersiu nemažai kraujoŠypsosi Apart dabartinės situacijos "žaidžiant aimeriams" man administratorius būtų net nereikalingas. Tiesiog atsiragavau šios duonos, bet matau, kad kiti nesiims čia nieko, tai laikykitės.Šypsosi
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus.
Esu verslus žmogus, visą gyvenimą dirbau sau, sugebu visus savo darbus susitvarkyt iki pietų, tad dažniausiai turiu visą laisvą dieną, kurią neretai sudaro buvimas namie ir pastaruosius porą mėnesių kelias valandas per dieną - būtent šis projektas. Kodėl pildau anketą į adminus? Nes nebeįdomu kai ateina aimeriai, adminų online dažniausiai tokiu metu nebūna ir taip išsibėgioja žaidėjai, tada po kurio laiko atėjęs bėgioji 2x2. Bullshit. Jei negalim išbanint, tai galim išgert kraują. Kansofkėj jiem tiesiog atsibos. Ką čia dar apie mane? Turiu tokią frazę, kuri mane per gyvenimą veda ir darbuose, projektuose, kituose tiksluose - "Yra raktas į kiekvieną širdį" t.y. aš esu įsitikinęs, kad su visais visada galima susitarti, man tai pavyksta. Toliau gal kažkaip į asmeniškumus lįst nematau tikslo, būkim profesionalūs, viską kas liečia žaidimą manau parašiau, visi norintys užduoti vieną ar kitą klausimą - ig: dabucke

GAMINGYTO
Iš anketos atrodai kaip ir neblogas, bet su tavo cs experiencu tai nežinau ar tiktum į Administratorius. Ne kartą man smegenis išlesei, kad su kodais daužau Šypsosi

sevv
pries, neskirtu rimciau saudanciu nuo cytu, isbanintu visus

aivareN
Dar ankstoka ir reiktų tobulinti ces"o suvokimą, pabandyk vėliau Šypsosi

Cargo
Peies . Nelabai esi aktyvus ir taip anksti zinok tau . Palauk veliau bandyk pildyti

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 19/05/2022 15:41