. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: [PAMOKA] keičiame skinus i default
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
[PAMOKA] keičiame skinus i default
mexis1337
Sveiki, sugalvojau sukurti pamoką keliame orginalius skinus vietoje įkeltų į saulėna.
1. Norint įsikelti orginalius savo skinus einame į savo cstrike >> models ir susirandame failus kurie yra orginalūs kaip šiuo momentu pavizdys yra ko mums reiktų p_ak47.mdl ir v_ak47.mdl juos nusikopijuojame and darbalaukio, kad būtų paprasčiau surasti.
2. grįžtame į pagrindinį folderį ( \Half-Life ) einame į cstrike_downloads >> models susirandame folderį pavadinimu saulenas_vip ir vietoje p_saulenas_ak47.mdl ir v_ak47_saulenas2.mdl pervadiname orginalius failus, kuriuos nusikopijavome pirmame punkte.
3.Pervadine ir perkėlę failus grįžtame į žaidimą ir matome orginalius skinus. Taip pat galime padaryti ir su peiliu pakeisdami knife failus.
Įmetu linką jau pakeistų modelių kuriuos reiktų kelti \Half-Life\cstrike_downloads\models\saulenas_vip
>>> https://ufile.io/... <<<

Redagavo mexis1337 25/04/2023 20:52
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Normis
Jei kam dabar trugdo gali tai padaryti
 
asdf
Jeigu aš būčiau admin, aš tau senai būčiau uždėjęs ban.

Kodėl? Tu nesilaikai taisyklių, kur aiškiai yra parašyta, kad tokių dalykų kaip: skins, scripts ir models naudoti - negalima. Adminas irgi nesilaiko, bet jam galima, nes adminas. Gi kažkaip reikia padaryti, kad žaidimas atrodytu biški išsigimęs?

Aš žinau, kad tu irgi vieną dieną būsi šio serverio admin. Tu esi maištautojas. Aš tau sakau - už.
 
zudau
Normis, o gal galima padaryti vip menu atskira shopmenu - skinu menu. Kur ne vienas butu pasirinkimas AK, ar emkes.. as uz skinus, kazkaip nemanau kad labai jau ten padeda aimui ar dar kam..
 
Normis
asdf parašė:

Jeigu aš būčiau admin, aš tau senai būčiau uždėjęs ban.

Kodėl? Tu nesilaikai taisyklių, kur aiškiai yra parašyta, kad tokių dalykų kaip: skins, scripts ir models naudoti - negalima. Adminas irgi nesilaiko, bet jam galima, nes adminas. Gi kažkaip reikia padaryti, kad žaidimas atrodytu biški išsigimęs?

Aš žinau, kad tu irgi vieną dieną būsi šio serverio admin. Tu esi maištautojas. Aš tau sakau - už.


Žaidėju skin draudžiami, pričiom ginklu skinai? Jie įtakos visiškai jokios nedaro, tik tiek kad ginklu skinai kaip kam atrodo geriau šaudosi, o žaideju skinai turi kita dalyka kaip matomas iš toli ryškiai ar kažkas panašau, dideli pranašuma suteikia.
 
asdf
Taip, aš tavimi tikiu. Žinau vieną žaidėja, kuris turėjo padaryti wg scan'ą ir admin pamatė, kad jis naudoja hltv modelius. Žaidėjas models turėjo nusiimti, nors jam su jais buvo geriau šaudyti.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always