. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: tu esi nepageidaujamas jeigu turi <60fps
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
tu esi nepageidaujamas jeigu turi <60fps
asdf
Manę išmeta iš serverio.

Koks Jums skirtumas su kiek fps aš žaidžiu? Parašyk man 1 priežastį.

Siūlau padaryti fps cap ant 100fps, bet tu to nepadarysi, nes tavo draugai žaidžia su 144 Hz monitoriais ir tu bijai iš jų pusės sulaukti nepasitenkinimo. Tfu ant jūsų.
 
Normis
Čia bangos kyla del minimalaus fps?
 
GAMINGYTO
Visada buvo ir bus vienas kitas verkiantis, tokius tiesiog ignoruoti reikia.

asdf - neverkšlenk, fps cap'as įdėtas tam, kad nedarytų sgs botukai su 300+ fps. 160 turėtų būti per akis ir taip. Gero vakaro Šypsosi
 
asdf
Tu man sakai gero vakaro, aš tau sakau - eik nahui. Aš klausiau, kodėl negaliu žaisti su fps mažiau kaip 60? Tu kaip tikras politikas atsakai į klausimą, kurio aš tavęs neklausiau. Tu man parodei labai didelę nepagarbą.

Aš noriu būti tavo draugas. Aš noriu, kad tu manę išmokytum susidorojimo su cs žaidėjais taktikų. Visi cs žaidėjai yra silpnapročiai, su jais reikia atitinkamai elgtis.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always