. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Reik 12kl kalbejimo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Reik 12kl kalbejimo
Toxedo
Sveiki draugai,gal kas galit padovanoti lietuviu 12kl kalbejima?Butu gerai jei butu su planu,saltiniai is kur info imta.Jei isties patiks man jusu kalba,gerai mokytoja ivertins(parodysiu mokytojai jusu darba,jei geras bus,tai jusu kalba ismoksiu Šypsosi) tai as jums atsilyginsiu csgo steamu ar seip pinigeliais swedbank pervedimu,sask papildymas.Ner ko bijoti,vistiek mokyklos skirtingos tai nieks nepagaus,mokyklini laikysiu,o ne valstybini,tai nereikia triedineti.
Tikrai kalbejimo niekam nedalinciau,nepardavineciau ir zodzio visada savo laikaus,jei kalba isties gera bus tai atsilyginsiu Šypsosi
 
Savanaude
Jeigu rasiu praėjusių metų kalbėjimą, pažiūrėsiu, gal ir padovanosiu (gavau 10) Šypsosi
 
Toxedo
Savanaude parašė:

Jeigu rasiu praėjusių metų kalbėjimą, pažiūrėsiu, gal ir padovanosiu (gavau 10) Šypsosi



Nu jums turbut jau buvo sudarytos potemes,pateike lapa jums ir teko issirinkti tik?Siais metais reikia patiems susigalvoti poteme pasitarus su mokytoja Šypsosi Klasiokas kazkokia kalba atnese is senesniu metu,tai mokytoja galvoja glusas, pradejo sakyt ka cia man duodi ir tt.Seip perfrazavus pavadinima,pakeitus,dadejus kazko naujo i kalba,tai turetu gera but.

http://potemes.lt...te-tvarka/
 
PeiLiS
Toxedo, koks emailas tavo ? Atsiusiu 12 kl kazkuriu metu.
 
Toxedo
PeiLiS parašė:

Toxedo, koks emailas tavo ? Atsiusiu 12 kl kazkuriu metu.


tuxedogth@inbox.lt

edit: Aciu labai kad nepatingejai padeti man ir atsiuntei. Šypsosi Perziurejau tavo ir savo 10kl kalbejima,tai man atrodo kazkaip silpnai ir trumpas toks labai.Tavo kalbejimo trukme nedaug skiriasi nuo mano.Cia kazkur 5min speju ;/ man reikia 7-10min ir aisku noriu kuo aukstesnio ivertinimo. Šypsosi2
Redagavo Toxedo 27/02/2016 17:30
 
PeiLiS
Kalbejimo laikas priklauso, nuo tavo pacio kalbos. Jeigu greitai viska mali, taip trumpai gausis. Bet jei skirsi demesio skirybai ir pauzem, kalbos laikas tikrai padides.

Vertinimas daug priklauso jeigu atsakai nuo a iki z i iskeltas problemas.

Gali tureti belekokio gerumo teksta, bet jeigu neatsakyta i tema, iskarta FAIL. Prie to pacio jeigu viska isbersi kaip is knygos, irgi blogai, bo labai lengvai viskas matos, turi suprasti ir zinoti viska kas tavo kalboi.

Cia kalbejimas o ne nuosprendis gyvensi ar mirsi.

P.S. Gavau 9 is tos kalbos, nemokedamas kalbos.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always