. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: c4
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
c4
KOB
Sveiki,

Siulau kazka sumastyt projekto vyr adminam, serveriu kurimuose nelabai nusimanau, bet tikiuosi yra kazkoks pluginas, kad tarkim uz terus bunant c4 atitektu tarkim tiem zmonem, kurie top5 turi killsu. Kam to reikia? Paprasta, tiesiog kartais tikrai c4 atsiduria pas zaidejus, kurie mape labai plavineja. Mano nuomone, toks plug inas tikrai pagelbetu zaidejam normaliai pasaudyt, o ne kampuose trintis pastoviai. Šypsosi
 
gloom
Jo butu super jei toks egzistuoja netycia 😀
 
Feja
Nesutinku. Aš pvz neesu top5, bet c4 visad nešu ir padedu. Tas pats ir apie dauguma kitų žaidėjų. Plius, jeigu koks botas turi c4 ir jos neneša tai adminai slayina jį. Šypsosi Na, o jeigu taip gaunasi, kad jokio admin nėra tuo metu serve tai nieko tokio jeigu porą kartų komanda dėl boto pralaimi. Šypsosi Iššaudykit ct ir nereikės c4 Šypsosi2
 
bpts
Piktas
Feja parašė:

Nesutinku. Aš pvz neesu top5, bet c4 visad nešu ir padedu. Tas pats ir apie dauguma kitų žaidėjų. Plius, jeigu koks botas turi c4 ir jos neneša tai adminai slayina jį. Šypsosi Na, o jeigu taip gaunasi, kad jokio admin nėra tuo metu serve tai nieko tokio jeigu porą kartų komanda dėl boto pralaimi. Šypsosi Iššaudykit ct ir nereikės c4 Šypsosi2
 
KOB
Feja parašė:

Nesutinku. Aš pvz neesu top5, bet c4 visad nešu ir padedu. Tas pats ir apie dauguma kitų žaidėjų. Plius, jeigu koks botas turi c4 ir jos neneša tai adminai slayina jį. Šypsosi Na, o jeigu taip gaunasi, kad jokio admin nėra tuo metu serve tai nieko tokio jeigu porą kartų komanda dėl boto pralaimi. Šypsosi Iššaudykit ct ir nereikės c4 Šypsosi2


Top5, kaip pavyzdys. Galima manau būtų padaryt tarkim kad kills/deaths ratio butu bent 1. Patikėk ,kaip žaidi koki inferno už terus, bei dauguma komandos narių būna name tai tikrai kartais nervuoja laukt. Būna atvėjų, kada komandoi žaidi su keliais geresniais žaidėjais, susitari nurushint kokį b, vargais negalais tai pasieki ir pasižiūri per radarą, kad bomba dar name. Šypsosi
 
Remigijus
KOB parašė:

Feja parašė:

Nesutinku. Aš pvz neesu top5, bet c4 visad nešu ir padedu. Tas pats ir apie dauguma kitų žaidėjų. Plius, jeigu koks botas turi c4 ir jos neneša tai adminai slayina jį. Šypsosi Na, o jeigu taip gaunasi, kad jokio admin nėra tuo metu serve tai nieko tokio jeigu porą kartų komanda dėl boto pralaimi. Šypsosi Iššaudykit ct ir nereikės c4 Šypsosi2


Top5, kaip pavyzdys. Galima manau būtų padaryt tarkim kad kills/deaths ratio butu bent 1. Patikėk ,kaip žaidi koki inferno už terus, bei dauguma komandos narių būna name tai tikrai kartais nervuoja laukt. Būna atvėjų, kada komandoi žaidi su keliais geresniais žaidėjais, susitari nurushint kokį b, vargais negalais tai pasieki ir pasižiūri per radarą, kad bomba dar name. Šypsosi




+
 
Donce
KOB parašė:

Feja parašė:

Nesutinku. Aš pvz neesu top5, bet c4 visad nešu ir padedu. Tas pats ir apie dauguma kitų žaidėjų. Plius, jeigu koks botas turi c4 ir jos neneša tai adminai slayina jį. Šypsosi Na, o jeigu taip gaunasi, kad jokio admin nėra tuo metu serve tai nieko tokio jeigu porą kartų komanda dėl boto pralaimi. Šypsosi Iššaudykit ct ir nereikės c4 Šypsosi2


Top5, kaip pavyzdys. Galima manau būtų padaryt tarkim kad kills/deaths ratio butu bent 1. Patikėk ,kaip žaidi koki inferno už terus, bei dauguma komandos narių būna name tai tikrai kartais nervuoja laukt. Būna atvėjų, kada komandoi žaidi su keliais geresniais žaidėjais, susitari nurushint kokį b, vargais negalais tai pasieki ir pasižiūri per radarą, kad bomba dar name. Šypsosi

+
 
EFKAS
Nebesvaikit su tokiom nesamonem.
 
Feja
dar kartą sakau, iššaudykit ct ir nereikės c4 dėti.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 06/05/2024 11:49
Hahahah

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?