. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Pagalbos sauksmas
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pagalbos sauksmas
Toxedo
Sveiki, kame prikolas jungiuos i serveri pora sec viskas normaliai ir pist poto pakyla ping iki 500 ir uzlusta servas, poto sone ismeta raudonai warning connection problem. Atrodo lyg butu internetas dinges, bet jis yra. Dar bajeris toks, kad kai jungiuos i jusu serveri ir man pakimba tai tada nebegaliu i joki kita serva jungtis, tiesiog nekrauna ir viskas, lyg butu internetas dinges, serveriai is favorites dingsta. Kai restart padarau viskas normaliai eina i kitus serverius jungtis ir zaisti, bet tik ne i saulena.
 
Remigijus
steam ? non?
 
Savanaude
Man pastarąsias dienas kažko labai ms šokinėja iki 400-500, nukrenta, vėl pakyla ir pan. Nesuprantu kas daros. Šypsosi
 
Toxedo
Remigijus parašė:

steam ? non?


Steam jau daug metu, bet dar taip nebuvo kad jungciaus i viena serva ir man taip kazka supistu kad net nebeitu i kitus servus jungtis ir reiktu cs rr daryti. Šypsosi2 Persirasiau cs - nepadejo.

Prisijungiu ir pakimba
www.part.lt/img/5a9e8054ccb3c320ffa3c4050e8ba8a9100.jpg

Buvo atkibe 1 sec Nustebęs ir vel pakibo Verkiu

www.part.lt/img/cdebb7089aaa74a2b0e5b357639cdecf830.jpg

Na ir galiausiai ismeta is servo

www.part.lt/img/62e6ec8c33d98a9cab9284c611d022f9137.jpg

edit: ant nono veikia man servas, bet per steam kai jungiuos neveikia.. Liūdnas lievai bus jei per non reiks zaist Šypsosi2 nepriprates
Redagavo Toxedo 14/03/2016 22:01
 
Remigijus
Nekazka tada.. Bandyk paskutiniu atveju steam perssirasyt , bet kazi ar pades , p.s isuninstalines steama pats rankiniu budu istrink steam'o folderi , daznai buna jog jis pasilieka.
 
Normis
O kaip kituose servuose?
 
Toxedo
Normis parašė:

O kaip kituose servuose?


Kazkas su steam mano,nes su nonu tai veikia jusu servas, o kiti servai tai veikia visi puikiai per steam. Nebeveikia tik tuomet kai jungiuos i jusu serveri ir pastringa, tada lyg dingsta internetas ar kazkas panasaus, servu nebekrauna Cha cha Nu reiks ryt pasigooglint gal iseis susitvarkyt, o jei ne tai per non zaisiu saulene, o per steam kituos servuos.
 
Normis
Gali būti problema viena, kuria aš žinau, tik nemanau, kad tai dėl to tokios problemos..
 
Everest
Jei su steam, paziuk updates. Pamegink per laida jungti interneta ne per wifi, ir trecias variantas, pasitikrink virusus pc. Cha cha
 
http://cs.siauliu.lt/xstatistika/player.php?id=105
Toxedo
Up, rasykit budus kaip galeciau susitvarkyti. Kieno budas pades susitvarkyti, tam nupirksiu kad ir koki vipa serverije Pfft Su nonu nenoriu zaist Liūdnas
 
SiaubunasBuuuuuu
Kad jau rasot apie bedas tai as irgi viena turiu.. Tik i jusu serveri jungiantis gaunu "Cha chaont send" Šypsosi2 bet cs lieka ijungtas ir galiu zaist,tieisog idomu kodel taip nutinka,steamas.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always