. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Voice (k) kibimas - jo tvarkymas.
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Voice (k) kibimas - jo tvarkymas.
PeiLiS
Turejau ir vis dar turiu beda, kai nuspaudus voice (k) knopke zaidimas stringa sekundei +-. Beda yra ant steam, ant non sitos problemeles nera.

Beda - zaidimo strigimas sekundei +- nuspaudus voice (k) knopke.

Taisymas - Isijungti sita langa (sound > recording). Kai sitas langas ijungtas, kibimas dingsta.
i64.tinypic.com/2ef2p3n.png


Kodel sita problema yra, neturiu zalio supratimo, tuo labiau kaip sito lango (sound) isijungimas, sia problema panaikina.
 
Isejes
Tau reikia atnaujinti sound draver. Paziurek google. Sound draver. Bet ziurek pagal savo vaizdo plokste kad nebutu kitu problemu. Nes man taip pat buvo.
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
bpts
prie ko ta vaizdo plokste ? Šypsosi cia nuo motinines priklauso Šypsosi o driverius gali susirasti savo motinines plokstes svetainei, jei reiks pagalbos rasyk i pm kazka sugalvosim
 
PeiLiS
Ne mano laptopas, univero (loan). Nera tolko nieko keisti, bo sitas budas problema panaikina.
Butai mano, problema senai butai sutvarkyta.
 
SiaubunasBuuuuuu
Man lygiai tas pats su steamu,pabandysiu Šypsosi
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim