. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: EFKA MALADEC ESI
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
EFKA MALADEC ESI
gloom
Zaidi zaidi ramiai ir kietas adminas is neturejimo ka veikt pradede slayint o tada kaip suprantama pareina ban uz izdeidinejima, o pries tai kai zaidem praeitam zemelapi tai vienas su wh lakste ir sakau efka banink wh , bet aisku jis to nedare ir net spectint neejo nes efka frageris ir kai cytas jo komandoi tai viskas ore ir zaide sau toliau ramiai, o kai pildziau anketa admino tai efkos komentaras buvo "nesugebesi tvarkos priziuret" . Nu tai atsiprasau , durnumo lygis HIGH
demo nuo 15min http://www76.zippyshare.com/v/9pooMG3X/file.html
 
Tuc
*DEAD* [VIP] gloom : efka durnelis
*DEAD* [VIP] gloom : KA BL IZEIDZIAU NX
tavo zodziai sakiau ramiai snekek vistiek nevaldai leksikos.
 
gloom
jei zmogaus IQ mazas tai durnelis izeidimas?
 
Feja
Tuoj pažiūrėsiu kas čia atsitiko.
 
gloom
pasake daugiau taip nedaryk , o apie ka jis kalba supranta tik jis pats
 
gloom
suprantu pirmas jam sakyciau labas efka durneli ka tu , tada jo 100proc kalte mano . o kai slay is oro pareina tai kaip man reaguot ? ir dar kai nesako uz ka? pagirt gal?
 
EFKAS
Šypsosi2D Tu gavai slay nes uzstojei kelia dj pile as tada buvau spec ir tave nuslayinu nes taip nemanau kad galima. tu pradejei stumt ant manes tucas tave uzbanino. Šypsosi2 beto kas paraso kad yra wh, as visalaik einu paziuret. nebent bratka paraso.... Uz verksmus cia savo tokius gausi dar pusvalandu.
 
fejki
c4 yra skirtas tam jog padet juos ir todel kad zmogus jo nepraleido ir parase kad padet c4 ir delto nuslayint sorry vyrai Šypsosi
 
gloom
Efka Šypsosi2DD dabar ziurek , jeigu as noriu eit pro langa o jis nori uzeit pro langa tai kuris kuri blokuoja? jis mane ? ar as ji? ar tiesiog as tau nepatinku del to pasirinkai mane? Šypsosi
 
Feja
Ban gavai už admin įžeidinėjimą. Nereikia sakyti, kad Efką tu pavadinai tik durneliu, mačiau ir urodas ir duxas žodžius. O dėl slay tai Efka blogai padarė, bus įspėtas.
 
gloom
gaila senuk kad demo isirasineja vis naujas , ikelciau inferno ir pagrisciau tawo mela kad eini ziuret iskart Šypsosi
 
Feja
Plius tas Pile pats c4 išmetė, tai gloom jam parašė, kad dėtų.
 
gloom
Taip Feja tu teisi, bet tai buvo isprovokuota.
 
Feja
gloom parašė:

Taip Feja tu teisi, bet tai buvo isprovokuota.


Suprantu, bet taip karštai irgi geriau nereaguoti.
 
gloom
zinau , bet isgeres toks jau esu, butu efka mano kaimynas tai imesciau HE Cha cha
 
EFKAS
metejas tu metejas.
 
Feja
Mažiau gerk, nereikės pildyti tokias temas. Tema rakinama. Pusvalandis greitai praeis.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim