. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: PAGALBOS DĖL PING!
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
PAGALBOS DĖL PING!
Salucha
Sveiki,nežinau kas čia man atsitiko,bet kai su steam lošiu jūsų serve,man pradėjo labai pingas kilt,MS aukštas. Ankščiau viskas tvarkoj būvo,prieš kokią savaite/dvi. Ir tik tai jūsų serverį..kitur viskas gerai. Su nonų viskas normaliai. Gal žinot kame čia problema pasidarė?
 
Toxedo
o swx Šypsosi2

Man buvo ta pati problema. Uzkildavo ping iki 500 ar kiek ir pastrigdavo servas ir neidavo zaist ir tt Buvau sukures tema, jei norit galit pasiskaityti. http://siauliu.lt...ead_id=607

Man taip buvo tik per steam, o per non viskas tvarkoi. Na tai kokia savaitele teko zaisti serverije su nonu ir kazkaip poto stebuklingai automatiskai susitvarke. Dar girdejau zaidejui cmd kazkas panasaus yra.

Turiu sioki toki juokinga buda, tik nezinau ar jis pades isspresti sia beda, bet manau verta pameginti. Man atrodo cia kazkas yra pasibugine, paprasyk admin, kad uzbanintu tave ant ip, kad vps per niekur negaletum prisijungt ir poto tegu atbanina. Šypsosi2 Ir tada megink jungtis i serva per steam. Šypsosi2 Ai dar nepaminejau, manau butu geriau, jei banintu per foruma, o ne per serveri.
Jei ka nors raso consolei neiprasto, kai tuo metu uzkyla ping, tai tikrai butu naudinga informacija.
Redagavo Toxedo 19/06/2016 20:24
 
Normis
Kartais per savo "Valve" steam atnaujinimus suknisa žaidimą visą, nes kiek pastebiu jie, kas antrą diena vis viską atnaujina, nesistebiu kodėl lagina steam'as
 
Salucha
Gal turit dar kas nors kokių minčių? .. Su banu nebandžiau dar.. Nesinori junginėt iš steam į non,tik tam,kad pažaist jūsų serverį. Jei turit bet kokių minčiu,sakykit..
 
cmd
Sv.Man tas pats buvo.Su steam nebegalejau lost ms kosminis.Neradau kaip susitvarkyt ilgai jieskojau gan tai su non losiu su juo viskas ok
 
http://Nepramusinek
Salucha
bet kaip keista,kad tik šitam serve užšoka.. aš visad su steamu lošiu,dar į kokį mixiuką,ir dabar junginėt kažkaip nevarkė būtu..
 
Normis
Man irgi keista, kad taip yra tau, man asmeniškai steam dar geriau nei non, bet didelio skirtumo nesijaučia
 
Salucha
nu bandysiu dar kažko ieškot,susitvarkyt.
 
cmd
As ir losiu mixuose ir seip visur su steam nervina junginet.Losiau viskas buvo ok is niekur nk.Ir jo normi tik sitam srv kituose vel viskas ok.Sakau visu klausinejau daug ko pribandziau netr ideju net kas cia gali but.Nori lost teks su nonu saudit cia Šypsosi
 
http://Nepramusinek
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim