. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Šiokia tokia pagalba dėl lago mažinimo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Šiokia tokia pagalba dėl lago mažinimo
Savanaude
Sveiki, nežinau, ar tai bus naudinga informacija daugeliui, ar ne, tačiau dauguma susiduria su laginimo problema. Paskaitinėjus forumuose atradau bent man (atrodo) pagelbėjusios informacijos, kurios dėka ms nustojo šokinėti ir atrodo, kad viskas vyksta sklandžiau.

Pirmiausia reikia pasinaudoti serverio siūlomais nustatymais:
cl_updaterate 60 cl_cmdrate 60 [ rate 6000 iki rate 10000 ]

Taigi, pamėginsiu žingsnis po žingsnio paaiškinti savo pasirinkimus pagal internete publikuotas temas apie rate tvarkymą (tikiuos tai nebus labai didelis kažkoks plagiatas ar pan.).

1) Nusistatinėjam rate.
Counter Strike, maksimalus "rate" yra 20000, tad galima teigti, kad 25000 rate yra mitas ir tik sunaudoja daugiau interneto srauto.
Perskaičiusi šią informaciją nusprendžiau pasidaryti rate 20000, nesvarbu, kad serverio yra siūlomas 6000-10000, tai neturi labai didelės įtakos.

2) Nusistatinėjam cl_cmdrate.
Ši komanda parodo kiek duomenų jūs siunčiate serveriui. Tai yra iš dalies nustatoma vadovaujantis ir bežaidžiant matomu jūsų fps. Dėl per mažo cmdrate galime matyti raudonus taškėlius, kas nurodo, kad šį rodiklį reikia didinti. Teko taip pat perskaityti, kad prie esamo fps reikia pridėti 5, tad paskaičiavus gavau, kad cl_cmdrate turėtų būti 100(fps)+5 = 105. Žinoma, pas visus yra skirtingas fps, tad nusistatyti turėtumėte pagal jį. (jeigu 30, tuomet 35, jeigu 60, tuomet 65 ir t.t.).

3) Nustatinėjam cl_updaterate.
Ši komanda nustato, kiek daugiausia duomenų serveris siųs jums.
Tam, kad nustatytume updaterate, turime žinoti serveryje naudojamus nustatymus. Pasiklaususi Normio sužinojau, kad sv_maxupdaterate yra 60. Tai yra netiesa, kad cl_updaterate turi būti būtent 100 ar 101. Visa tai individualiai reguliuojama pagal serveryje naudojamus nustatymus, žinoma, kad kitur maxupdaterate gali būti 100+, tad tokiu atveju bus naudojamas 100 ar 101 rodiklis, tačiau būtent šiuo atveju, jums bus reikalingi serverio rekomendacijose siūlomi cl_updaterate 60.

Na ir paskutinis dalykas, kurį aptarsiu.

4) Nusistatinėjame ex_interp.
Ji glaudžiai susijusi su "cl_updaterate". Geriausias variantas - 1 padalinta iš jūsų "updaterate" nustatymų, t.y jeigu "updaterate" yra 60, tai 1/60=0.016. Tokiu atveju ex_interp turėtų būti nustatytas ties 0.01 ar 0.02. (Aš rinkausi ex_interp 0.01).

Taigi, galutiniai mano nustatymai surašyti į consolę yra tokie:
rate 20000
cl_cmdrate 105
cl_updaterate 60
ex_interp 0.01
Na ir simboliškai nusistačiau fps_max 101

Būtų įdomu sužinoti, ar tai suveiks ir jums, ar ne, nes bent jau man po šių nustatymų ms, kuris kildavo iki 40 pradėjo kilti tik iki max 10. O ir pats žaidimas pasidarė normalesnis, pingas mažesnis. Šypsosi

P.S. jei informacija nėra visiškai teisinga, tuomet parašykit. Šypsosi
Redagavo Savanaude 07/07/2016 00:03
 
Everest
+rep
 
http://cs.siauliu.lt/xstatistika/player.php?id=105
Normis
Na visa tai galima padaryti ir serveryje parašius tam tikrą komanda (kurios dar nėra), bet yra vienas minusas, kad žaidėjai gali išvis susigadinti savo nustatymus, nepasirinkus tinkamų
 
Savanaude
Bent nustatymai pagal šiuos nurodymus man padėjo :? Pasidalinau rasta informacija, gal padės ir kažkam kitam. Šypsosi
 
Everest
Dauguma nustatymu priklauso nuo jusu interneto greicio ir kompiuterio pajegumo. Peace
 
http://cs.siauliu.lt/xstatistika/player.php?id=105
Savanaude
Tada jau pagal net graph stebėt reik ten tas linijas ir bandyt atrast aukso viduriuką :?
 
Everest
Manau geriausia realiu laiku saudyt i siena po kulka, padrozt ir ziuret, kaip saudosi
Šypsosi2
 
http://cs.siauliu.lt/xstatistika/player.php?id=105
Savanaude
Everest parašė:

Manau geriausia realiu laiku saudyt i siena po kulka, padrozt ir ziuret, kaip saudosi
Šypsosi2


Irgi variantas Šypsosi2
 
Donce
Saunuole !! Šypsosi pas mane viskas tas pats tik rate 8000 pasidares as Šypsosi2
 
Se7en
Tikrai gera pamoka! Saunuole Šypsosi
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim